چرا گروه طراحان پارس؟

تیم ما سازمانی پویا در حوزه تبلیغات، برندینگ، طراحی گرافیک ،چاپ، طراحی سایت و ارائه راهکارهای مؤثر بازاریابی برپایه به روزترین رویکردهای علمی و حرفه ای است. ما با بهره گیری از دانش روز، تجربه سالیان متمادی و همکاری با برترین شرکتهای داخلی و بین المللی، خدمات خود را ارائه می دهیم. با پشتوانه سرمایه انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخگوی طیف متنوعی از نیازهای مشتریان خود باشیم.

خدمات طراحی گرافیک

بخشی از خدمات ما که در طراحان پارس به شما مشتریان گرامی ارائه می گردد

مشاوره طراحی و تبلیغات

اولین قدم در انتخاب خدمات طراحی گرافیک مشاوره و تبلیغات می باشد. اگر بدنبال یک راهکار حرفه ای و مستمر در زمینه طراحی و تبلیغات محصولات و خدمات خود هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا با بکارگیری یک پروسه کاری منظم و حرفه ای بتوانم طراحی ها و تبلیغات مورد نظر را جلو ببرید.

ایده پردازی و خلاقیت

دومین قدم در انتخاب خدمات طراحی گرافیک ایده پردازی می باشد. ما می توانیم بر پایه آگاهی هنری و مهندسی، ایده های شما را ترسیم کنم . ایده پردازی و خلاقیت بستر نوآوری و پیشرفت در کسب و کار می باشد که با در نظر گرفتن همه عوامل مربوطه و اجرای شیوه های منطقی به نتایجی قابل لمسی خواهیم رسید.

اجرا و نظارت

یکی از موارد مهم تبلیغات اجرای صحیح و دقیق آن می باشد که باعث پیشرفت ، صرفه جویی در منابع مالی و پیشگیری از خسارت های ناشی در زمان اجرا می باشد. ما می توانم شما را در این پروسه کمک و همراهی نمایم. چه بسا نداشتن نظارت کافی در این امر باعث از بین رفتن جایگاه برند شما می گردد. خدمات طراحی گرافیک وابسته به نظارت دقیق می باشد.

طراحی لوگو

سومین قدم در انتخاب خدمات طراحی گرافیک ، طراحی لوگو می باشد . یکی از عناصری که در شکل گیری یک هویت در کسب و کار شما تاثیر فراوانی دارد، لوگو ( آرم یا نشانه )می باشد . با به کارگیری از اصول حرفه ای می توانم لوگویی برابر با نیاز و بودجه شما با پلنهای مختلف ارائه نمایم. طراحی لوگو در راستای سناریوی کسب و کار شما طراحی و اجرا می گردد.

طراحی بروشور

رسالت یک بروشور، رساندن پیام های گوناگونی از قبیل اطلاعات سازمان یافته یک مجموعه با تلفیقی از رنگ ها و استایل های بکارگرفته شده ، نمایش اطلاعات بصورت خلاصه یا جامع از محصولات و یا خدمات و ارزشهای آن سازمان ، پیش درآمدی از قدمت مجموعه ، اهداف و چشم انداز ها می باشد.در طراحی بروشور بنابر نیاز می توان از لت های کمتر و درنهایت 5 تای ورق را استفاده کرد. اندازه بروشور نیاز بنابر مورد استفاده قابلیت بزرگ و کوچک شدن را دارد. بروشور نمایی از موارد انجام گرفته در خدمات طراحی گرافیک می باشد.

طراحی شخصیت تبلیغاتی

می توان گفت که هر فعالیتی بنابر نیازهای خود نیازمند داشتن طراحی شخصیت تبلیغاتی یا کاراکتر برای به خاطر سپرده شدن در عرصه تبلیغات می باشد .برندها و صنعت های مختلف جهت معرفی بهتر و همچنین ایجاد ارتباط بهینه مابین مخاطب های تبلیغ و محصولات و خدمات خود به عنصری در طراحی گرافیک روی می آورند به نام کاراکتر یا شخصیت تبلیغاتی.

طراحی پوستر

طراحی پوستر ها را می توان یک نوع تابلوی اعلانات موثری برای دیدن شدن تبلیغات ، آگهی نامه ، ترغیب ، شناساندن ، اعلام حضور ، تخفیفات ، معرفی کمپین ها و … دانست . شناخت پوسترهای تبلیغاتی تاثیر به سزایی در دیدن خدمات و محصولات یک مجموعه ، شرکت و یا یک برند را دارند و همچنین می توان از کاربردهای پوستر به : جلب‌نظر رهگذران ، تفهيم واقعيت يا انديشه‌اى به آنها ، ترغيب آنها براى پشتيبانى از يک انديشه ، معرفى يا آغاز يک فعاليت ، تبلیغات یک محصول ، معرفی فعالیت و خدمات واطلاع رسانی اشاره کرد.

طراحی ست ادری

طراحی ست اداری با بهره گیری از ترندهای مطرح، باعث می شود نظم و آراستگی و همچنین بروز بودن مجموعه شما در ست اداری شما نمایان گردد و این امر ناخواسته باعث جلب اعتماد می گردد.استفاده از رنگهای هم خانواده و سبک طراحی مرتبط باعث یکدست شدن تمام مجموعه اوراق اداری شما می گردد. در صورت انتخاب یکی از خدمات طراحی گرافیک می توانید از تخفیف ویژه برخوردار گردید.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ روش قدیمی اما ماندگار برای ارائه کردن و معرفی خدمات ، محصولات و فعالیت می باشد که می تواند در برقرار کردن ارتباط مستقیم و انتقال مفاهیم به مخاطب، نقش به سزایی ایفا نماید.طراحی کاتالوگ باید به گونه ای باشد که پس از ارائه به جامعه هدف، تاثیرگذاری مستقیم و قدرتمندی را با خود به همراه بیاورد و این را میتوان به عنوان ابزاری در راستای جذب مشتری با استفاده از قوانین مارکتینگ دانست

عکاسی تبلیغاتی

در تعریفی ساده عکاسی تبلیغاتی را می توان برآیندی از تجربه ، تجهیزات دانست که در راستای هرچه بهتر و با کیفیت تر نشان دادن ابعاد، زوایا و خواص منحصر به فرد یک محصول تولیدی حرکت میکند. ما با داشتن تجربه ای حرفه ای در زمینه عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از محصولات می توانم از محصولات شما بر اساس نیاز تبلیغاتی عکاسی حرفه ای نمایم. به خاطر داشته باشیم که یک عکاسی حرفه ای از محصولات می تواند رشد فزاینده ای از فروش را به ارمغان بیاورد.

طراحی بسته بندی

در بازار پر رقابت کنونی که هرروز هزاران کالا وارد بازار فروش می شود ، تنها راه موفقیت برای فروش محصول، داشتن طراحی فرمیک و خلاقانه برای متمایز شدن نسبت به کالاهای هم ردیف خود می باشد. مهم نیست که کالای شما چقدر ارزان می باشد، مهم این است که چقدر کالای شما، مخاطبان هدف را ترغیب به خرید می نماید. ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانم برای بسته بندی محصولات شما، روشی خلاقانه ای را با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاورم .

طراحی فولدر

فولدر تبلیغاتی یا پوشه تبلیغاتی نوعی جلد جیب دار حداقل دو لَت می باشد که میتوان اوراق اداری و هرگونه موارد تبلیغاتی کاغذی را درون آن جای داد . در حقیقت فولدر تبلیغاتی پوشه ای می باشد که موارد تبلیغاتی را یکجا گرد هم می آورد تا بیننده با باز کردن آن به تمامی اوراق چاپی تبلیغاتی دست پیدا کند.یک فولدر حداقل از 2 لت ساخته می شود . فضای کارت ویزیت و یا فضای های دیگر تبلیغاتی نیز می توان بنابر نیاز مشتری بر روی فولدر ایجاد نمود . اندازه های فولدر متغیر به خواست مشتری می باشد. طراحی فولدر تبلیغاتی می بایست همگام با نوع کسب و کار مجموعه شما طراحی و تولید گردد

95

مشاوره طراحی و تبلیغات​

94

ایده پردازی و خلاقیت​

94

اجرا و نظارت​

90

طراحی لوگو​

93

طراحی ست ادری​

92

طراحی شخصیت تبلیغاتی​

90

طراحی پوستر​

93

طراحی بروشور​

92

طراحی کاتالوگ​

90

عکاسی​

93

طراحی بسته بندی​

92

طراحی فولدر​