خدمات دیجیتال مارکتینگ

بازاریابیت رو دیجیتال کن! گستره فضای اینترنتی باعث شده است، بازاریابی دیجیتال باعث رونق خوبی پیدا کند. شما نیز برای فروش بیشتر می توانید آن را حداقل یک بار امتحان کنید. با افزایش دسترسی افراد به اینترنت و روند رو به رشد آن، بازاریابی هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. بازاریابی همیشه برای برقراری ارتباط با مخاطبان در مکان و زمان مناسب بوده است. امروز، این بدان معناست که شما باید افراد را در جایی که در حال گذراندن وقت خود هستند هدف بگیرید؛ یعنی در اینترنت. بنابراین بازاریابی آفلاین دیگر به اندازه گذشته موثر واقع نمی‌شود و شما باید با رویکردی نو به سمت بازاریابی دیجیتالی بشتابید.

اینستاگرام مارکتینگ چیست ؟

اینستاگرام مارکتینگ که در واقع همان بازاریابی در اینستاگرام است، یکی از انواع بازاریابی شبکه های اجتماعی است. این پلتفرم شبکه های اجتماعی به برندها کمک می کند تا بتوانند با مخاطبان زیادی ارتباط برقرار کنند و آگاهی از برند و در نهایت، فروش را افزایش دهند. سال 2010 با ورود اینستاگرام، طوفانی در شبکه‌های اجتماعی اتفاق افتاد. بیشتر کسانی که اهل شبکه ‌های اجتماعی مثل فیسبوک و توئیتر بودند، به اینستاگرام هم روی خوش نشان دادند و حتی بسیاری از افرادی که پیش از آن سروکاری با این فضا نداشتند، عضو این شبکه اجتماعی تازه‌وارد شدند.

دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام

روشی جدید برای صاحبان کسب‌ و کار است تا با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کرده و محصولات خود را در قالبی جدید معرفی کنند. البته این مفهوم تنها به معرفی محصولات محدود نمی‌شود و برای این نوع بازاریابی باید ارتباط منطقی با مخاطب و مشتری برقرار کنید. مثل اطلاع‌رسانی به مشتری، نشان دادن باطن کسب و کار، احترام به نظرات و تجربیات مشتری و مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد.بازاریابی در اینستاگرام را به دو روش می‌توان انجام داد: تبلیغ کسب و کار از طریق اینفلوئنسرها و سلبریتی‌های اینستاگرام تولید محتوای اصیل در صفحه خود و تلاش برای افزایش دنبال‌کننده‌ها با استفاده از ارتقاء صفحه بهترین نوع بازاریابی اینستاگرامی، استفاده از هر دو روش مذکور با استفاده از یک استراتژی منظم است. یعنی ابتدا صفحه خود را به حدی از پیشرفت برسانید، ظاهر آن‌ را مرتب کنید، محتوای مفید و موثر تولید کنید و سپس برای معرفی خود از صفحات محبوب اینستاگرام استفاده کنید.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ به زبان ساده

ایجاد صفحه تجاری (business account) اولین قدم شماست، که امکان دسترسی به اطلاعات مفیدی در مورد صفحه و رفتار کاربران با محتوا را می‌دهد.
تولید محتوا اصیل باعث می‌شود ارتباط بهتری با مخاطب خود برقرار کنید. مخاطبان همیشه قدر محتوایی که برای آن زحمت کشیده شده باشد را می‌دانند. بهتر است برای پست‌ها و استوری‌ها قالب معینی در نظر بگیرید که منحصر به کسب‌وکار شما باشد.چیدن یک استراتژی درست مهمترین اقدام برای بازاریابی‌ست این استراتژی شامل نقشه‌ای از صفحه شما برای تولید محتوا و تبلیغ در دیگر صفحات اینستاگرام است .

 برای راحتی بیشتر یک جدول تقویمی که سه ستون(مشابه صفحه اینستاگرام) دارد درست کنید و تعیین کنید که در هر مربع (پست) چه محتوایی جای می‌گیرد، محتوا چه شکلی دارد، در چه روزی تبلیغ خواهید کرد و چه کپشنی برای محتوا خواهید نوشت. اگر قصد تبلیغ صفحه خود را دارید، فراموش نکنید که این تبلیغ با بیلبوردهای سطح شهر متفاوت است پس برای این کار در مورد مخاطب، هدف و فردی که برای تبلیغ به آن مراجعه می‌کنید فکر کنید. آپدیت‌ها و امکانات جدید اینستاگرام را بدانید و از آن‌ها استفاده کنید، این موضوع نشان می‌دهد که شما برای رضایت مخاطب تلاش می‌کنید و سعی در ایجاد محتوای جدید و ناب دارید.

از موانع گذر کنید

با شناخت راه می توانید موانع آنرا پیش بینی کنید تا بهتر در این راه گام بردارید

مسیر خود را پیدا کنید

با آنالیز دقیق و درست توسط یک تیم خبره می توانید به راحتی مسیر موفقیت خود را پیدا کنید.

خدمات تولید محتوا وب سایت

برای بدست آوردن نتیجه مطلوب در بازاریابی دیجیتال می بایست از متخصصان این زمینه بهره مند شوید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ طراحان پارس

امروز شروع کنید !

شناخت ابزار ها

شناخت دقیق ابزارهای دیجیتال به ما کمک می کند تا راحت مسیر فروش و بازاریابی الکترونیک را طی کنیم.

آنالیز رقبا

برای بدیت آوردن مسیر درست باید رقبای کسب و کار خود را پیدا کنید ما در این زمینه راهنمای شما خواهیم بود

برنامه ریزی دقیق

فاکتور مهم در زمینه تجارت الکترونیک برنامه ریزی دقیق و نظم در کارها می باشد. ما این مهم را برای شما به راحتی انجام خواهیم داد